Jdi na obsah Jdi na menu
 


Taneční show ZŠ Suchdol n.O. 19.5.2011

    Krásně vyzdobené venkovní prostředí ATRIA ZŠ Suchdol n.O. připravily děti na 3. ročník Taneční show, letos pořádanou ve čtvrtek 19.5.2011 od 16.30 hodin. Taky slunečné a teplé počasí přálo všem účinkujícím a všem přítomným, kteří se přišli do suchdolské školy pobavit a odpočinout si od všech starostí.

    Letos vystoupily Pohybové kroužky ZŠ Suchdol n.O., LENTILKY Mankovice, Marie Mičulková ze Suchdolu n.O. s orientálním a irským tancem a Frýďa z Oder se svým beatboxem. Po závěrečné skladbě se všichni společně rozloučili na krásnou emotivní píseň Michaela Jacksona, kterou nacvičovaly jak mankovické, tak suchdolské děti zvlášť na svých trénincích, dnes předvedli loučení všichni společně v celkovém počtu sto dětí.

    Suchdolská škola zabezpečila po celou dobu akce pitný režim a občerstvení pro účinkující, kteří byli v závěru také obdarováni krásnými dárky. Celou organizaci měla pod kontrolou naše vedoucí Ivana Tymráková, která je zároveň vedoucí Pohybových kroužků v ZŠ Suchdol n. O. Kromě secvičení tanečních sestav suchdolských děvčat, sestavila scénář, oslovila sponzory, vyhotovila programy pro diváky, připravila dárkové balíčky pro zmiňovanou stovku účinkujích a postarala se o spoustu dalších důležitých záležitostí nutných k hladkému průběhu taneční show.

      Pohybové kroužky ZŠ Suchdol n. O. považují Lentilky za sesterské kroužky, protože oba taneční spolky vedou sestry. Děti z Mankovic i ze Suchdolu n.O. se tak společně druží a podporují na různých převážně tanečních akcí. 

      Na akci vzniklo několik krásných fotografií a momentů, které stojí za to si prohlédnout.