Jdi na obsah Jdi na menu
 


LENTILÁCKÁ SUPERŠOU 2011

     Krásný večer prožili všichni naši příznivci, kteří přišli, aby podpořili nejen své děti či vnuky a vnučky, ale všechny hosty, kteří byli odvážní a vystoupili na naší šou.

     Kromě Lentilek nechyběly Pohybové kroužky ze ZŠ Suchdol n.O., tanečnice Marie Mičulková ze Suchdolu n.O. a jako nové tváře se objevili mladí zpěváci Katrin Tkačíková z Oder a Vladimír Pešta  z Jakubčovic.

     Program byl zahájen videozáznamem, kde se Lentilky rozloučily s rokem 2010/2011 a připomněly divákům skladby z minulého roku. Po staré a úspěšné skladbě "Michael Jackson" se před svým vystoupením Lentilky představily v krátkém videozáznamu a pak již předvedly skladby nového tanečního roku, které secvičovaly od září.  V tomto roce jsme požádaly o pomoc Stanislavu Šilarovou z Mankovic, která dětem pro skladbu Tanec s jógou pomohla nejmenším se základy tohoto cvičení. Ve Velké skupině Lentilek velmi aktivně pomáhal Jakub Korčák ze Suchdolu n.O., dojížděl do Mankovice pravidelně a seznamoval naše děvčata se základy breakdancu. V této skladbě nám pomohl také malý tanečník Tadeáš Skalka z Mankovic. Všem děkujeme. Velké smeknutí patří suchdolským kroužkům, které stačily nacvičit své tanečky do naší šou během jednoho jediného měsíce, což obnáší  4 - 5 hodin! V závěru se všichni účinkující rozloučili společnou písní.

          Letos jsme vložili do programu videozáznamy, které byly promítány z dataprojektoru. Ovšem zprovoznění celého systému se ukázalo velmi složité, takže jsme požádaly o pomoc několik odborníků, kteří velmi ochotně pomohli. Lubomír Bendig zapůjčil přístroj zdarma, Pavel Orava vyrobil kovový držák pro dataprojektor umístěný u stropu, Lukáš Sigmund nám věnoval hodiny času ze svého volna, aby vše propojil tak, abychom mohli promítat a také nakonec celou dobu akce spouštěl přiravená videa. DĚKUJEME! Po celou dobu nám pomáhal s celou přípravou Miroslav Tymrák, který také na akci pouštěl hudbu účinkujícim a staral se o osvětlení. Mimo rodiče pomáhal také Petr Ďurica. Samozřejmě nechyběli  tatínkové a maminky z řad rodičů dětí, ještě jednou moc děkujeme!

       Letos pomohli také firmy i jednotlivci jak finančně, tak také například dárky do tomboly apod. Jsou to: ČSŽ Mankovice-ženy napekly 120ks perníků pro účinkující, pomohly v šatně, s prodejem lístků do tomboly a s další organizací, partner ROGASS Mankovice, Obecní úřad Mankovice, Roman Demel, manželé Kovářovi, manželé Jančovi, Vladimír Bayer, AGRIS Medlov-kafilérie Mankovice, Marcel Vrzal, Jindřich Kalíšek, Jaroslav Slovák-PANORAMA Odry, Antonín Kocúrek-UNIMAKA Jeseník n.O., Potraviny Fárek Mankovice, DÁgnola-PNEUSERVIS Mankovice, Jaroslava Maráková-kadeřnictví Odry, Marie Oravová, Marie Milničková, Karla Černochová, rodiče dětí.

        Všem moc děkujeme, vážíme si každé pomoci, bez které by nebylo možné tento asi dvouhodinový program uspořádat, na jehož konci pak ještě děti čekají krásné hračky a další ceny.

        A nyní si již prohlédněte naše fotografie.

 

 

Akce 18.11.2011

Datum: 19. 11. 2011
Fotografií: 59
Složek: 0

Příprava 17.11.2011

Datum: 19. 11. 2011
Fotografií: 37
Složek: 0